QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Результати Ukrainian DX Contest 2016

Результати Ukrainian DX Contest 2016

Опублікував на сайті UW5SW від 3.01.2017, 13:27
 (голосів: 0)

Підведено підсумки міжнародних змагань Ukrainian DX Contest 2016. У цьому році в чемпіонаті прийняли участь 1523 радіостанції з 76 країн світу та 6 континентів. Всього було 1135 іноземних та 388 - українських учасники. Клуб радіоаматорів "Прикарпаття" представляли 4 індивідуальних радіостанції та 1 колективна, яка посіла 2 місце серед українських колективів, а найбільш активним виявився Долинський район.

 

 

Вітаємо одноклубників з високими результатами! Бажаємо не зупинятись на досягнутому й підтримати змагання у 2017 році.

 

Результати Івано-Франківців виділені у таблицях нижче. З повними результатами змагань можна ознайомитись на сайті URDX Contest.

 

"UR SOAB HP MIXED"

 

 

#CallQSOScoreConf. (%)NameOperator(s)
totalconf.pointsmulttotal
1. UT2G 2022 1938 3681 254 934974 95,8% Yaroslav Oleynik UW7LL
2. US2YW 1855 1724 3287 245 805315 92,9% Slava Zhuk US2YW
3. UW1M 1724 1646 3174 223 707802 95,5% Victor Yarovoy UR5MW
4. UR7R 1515 1465 2760 167 460920 96,7% Anatoly Savchenko  
5. UX1UA 1150 1086 2067 182 376194 94,4% Sergei Litvinov  
6. UT0RM 1274 1205 2318 144 333792 94,6% ALEX KALITA UT0RM
7. US7IY 1023 1003 1884 164 308976 98,0% Anatoly Kolovsky  
8. UR7LY 978 928 1771 146 258566 94,9% Serge Vovchenko UR7LY
9. UW1G 828 769 1391 135 187785 92,9% Anatol Babich UW1G
10. UT3WX 858 828 1530 107 163710 96,5% Andy Stashkiv  
11. UT7CR 614 586 1161 113 131193 95,4% Valery Mostovenko UT7CR
12. UR5EPG 551 528 1051 119 125069 95,8% Andrej Romasenko  
13. UX1VX 454 431 839 109 91451 94,9% Alex Murashkin UX1VX
14. UW0K 474 442 905 92 83260 93,2% Alex Betsan US0KW
15. UR2VA 405 398 832 95 79040 98,3% SERGE VASILENKO UR2VA
16. UY7QN 438 411 769 98 75362 93,8% Serge UY7QN
17. US0U 322 307 589 92 54188 95,3% VASILI US0UX
18. UR7QM 302 288 609 67 40803 95,4% В.И. Смиян  
19. US7IM 340 295 561 67 37587 86,8% Grigoriy Sukhomlynov  
20. UT7NY 284 259 478 60 28680 91,2% VALENTYN  
21. UR5E 213 210 341 52 17732 98,6% Sergei Grachov UR5EDX
22. UT2SW 230 203 346 50 17300 88,3% Alexandr Pichkur  
23. UR5SD 232 206 362 46 16652 88,8% Shpichak Anatolij UR5SD
24. UW3HM 36 33 68 22 1496 91,7% viacheslav UW3HM

 

 

"UR SOAB LP MIXED"

 

 

#CallQSOScoreConf. (%)NameOperator(s)
totalconf.pointsmulttotal
1. UZ3A 1700 1636 3146 239 751894 96,2% Sergei Fesenko UX1AA
2. UV7V 1448 1380 2606 190 495140 95,3% Pavlo Kyrychenko UX1VT
3. UY5AR 888 850 1666 165 274890 95,7% Atamanov Alex UY5AR
4. UY2UQ 873 769 1469 146 214474 88,1% Мiнаков В.А. UY2UQ
5. UT8IM 704 676 1322 135 178470 96,0% Valery UT8IM
6. EO3Q 618 598 1129 124 139996 96,8% Ruslan Chernyavskye UR3QCW
7. UT2DW 673 626 1177 117 137709 93,0% Victor UT2DW
8. UT0NN 645 613 1118 116 129688 95,0% Vasyl M. Danysh UT0NN
9. UW1WU 584 575 1052 105 110460 98,5% Alexander Korzhov UW1WU
10. UT3SO 593 565 1001 96 96096 95,3% OLEKSANDR PROSHCHENKO  
11. UT3UZ 492 468 868 95 82460 95,1% Alex Arbuzov UT3UZ
12. UT5T 473 466 816 98 79968 98,5% Vladimir Sofiyak  
13. UR5XMM 497 479 876 88 77088 96,4% Yakymenko Andrey UR5XMM
14. UW7RV 403 387 822 89 73158 96,0% Vlad Ananyev  
15. UR5AMJ 366 353 630 88 55440 96,4% Sergej Kaluzhenko  
16. UT6HX 338 326 597 89 53133 96,4% Alex Dmitrenko  
17. UR3QGJ 335 314 635 77 48895 93,7% Zhenya Pasko Zhenya
18. US6CQ 292 281 538 87 46806 96,2% Valery Y.Yakubovsky US6CQ
19. UR3QM 308 297 568 77 43736 96,4% Sergey UR3QM
20. UT0CK 309 303 545 80 43600 98,1% Nickolaj Nickolskij  
21. UR5WCQ 297 279 508 83 42164 93,9% Pavel Sakhno  
22. UV3QF 262 250 521 76 39596 95,4% IGOR SHEVTSOV UV3QF
23. UR5CN 284 242 471 82 38622 85,2% Valeriy Zhuk  
24. UY5QZ 218 213 443 82 36326 97,7% Valentin UY5QZ
25. UR5WFP 354 347 575 60 34500 98,0% Vlad Myskiv  
26. UT2UU 223 213 395 75 29625 95,5% Andrew Alyoshin  
27. UY5QJ 227 223 466 63 29358 98,2% Alex Dobrynin UY5QJ
28. US5EEK 204 202 406 69 28014 99,0% Oleg Afanasyev US5EEK
29. UT3UFH 223 212 409 66 26994 95,1% Moiseev Andre  
30. UZ5ZU 225 204 365 59 21535 90,7% Borowskiy Nikita  
31. UT3UFI 282 190 327 59 19293 67,4% Zaharcenko Greg  
32. US8IEU 190 172 349 55 19195 90,5% Yuriy US8IEU
33. UT8IK 146 137 248 57 14136 93,8% Anatolij  
34. UY6U 180 159 287 49 14063 88,3% ALEX ZALIZNYAK UX7UU
35. US7WW 143 125 211 35 7385 87,4% Bogdan Barchuk US7WW
36. UX6IB 78 77 162 42 6804 98,7% Vasyl Mokienko  
37. US8IAT 89 63 107 26 2782 70,8% Ivan  
38. UR6QV 59 45 78 26 2028 76,3%    
39. US3LX 33 30 68 28 1904 90,9% Len N.Kholod  
40. UT1QL 40 32 66 23 1518 80,0% Александр Волков  

 

 

"UR SOAB LP SSB"

 

 

#CallQSOScoreConf. (%)NameOperator(s)
totalconf.pointsmulttotal
1. UR2Y 818 781 1411 159 224349 95,5% CHALY VALERY US0YW
2. UV5EVZ 631 595 1168 136 158848 94,3% Eugene Garnaev  
3. UT7QL 541 519 968 121 117128 95,9% Aleksandr Stelmachenko  
4. UR3PGW 575 556 995 116 115420 96,7% Bogdan Bozhyk  
5. UW1GR 517 491 891 119 106029 95,0% Anatoly Shtukaturov  
6. UT2T 523 507 892 109 97228 96,9% Andriy Panasyuk UR5TEX
7. UT8EL 479 455 829 106 87874 95,0% OLEG STARODUBETS UT8EL
8. UT5RQ 427 415 767 105 80535 97,2% oleg pleshkunov  
9. UT3RS 406 390 732 96 70272 96,1% Sergiy Nedilko  
10. US5UC 307 286 567 98 55566 93,2% Sekret Anatoly US5UC
11. UT2AA 308 299 546 93 50778 97,1% YURI DVORETSKIY UT2AA
12. UR5VAA 299 283 537 92 49404 94,6% Volodymyr Zhyvotovskyy UR5VAA
13. UT7AT 238 228 431 82 35342 95,8% DIMA  
14. US6IKF 277 247 423 74 31302 89,2% Protasov Nick US6IKF
15. UT0NB 204 194 384 81 31104 95,1% Peter Bunich UT0NB
16. UR5WIF 296 264 486 63 30618 89,2% Bogdan Manuylyk UR5WIF
17. EN25MN 257 245 447 68 30396 95,3% Gajdidey Viktor UR1MN
18. UY7VV 247 226 446 67 29882 91,5% Vadim Dubovoy UY7VV
19. UR5EAF 185 182 371 70 25970 98,4% nick UR5EAF
20. UR5EH 194 178 339 73 24747 91,8% Aleksandr Kosenko  
21. UW5EHR 197 186 344 69 23736 94,4% Sergey Popriyenko  
22. UT8LN 183 170 343 68 23324 92,9% Dima Panchenko UT8LN
23. UX1MH 211 189 342 67 22914 89,6% Alex Lyba  
24. UZ0A 195 180 337 67 22579 92,3% Sergii Demchenko  
25. UX0Q 216 179 322 69 22218 82,9% Valentin  
26. UT5HX 182 169 334 63 21042 92,9% victor P.Ttsybui'ko ut5hx
27. UR7QDO 173 165 312 62 19344 95,4% Трегубов Олег Иванович UR7QDO
28. UV5EEO 146 143 270 55 14850 97,9% LEONID Korsakov  
29. UT4QV 152 145 249 53 13197 95,4% Dyachenko Yuriy  
30. UT3XA 135 131 242 52 12584 97,0% Andrey Patola UT3XA
31. UX7QV 136 114 233 51 11883 83,8% Vladislav Lagoda  
32. US5WFV 170 156 281 42 11802 91,8% Nuryiev Oleksandr us5wfv
33. UX7QG 137 129 228 51 11628 94,2% Artem V. Biliy  
34. UR5RP 138 123 230 50 11500 89,1% Lytvynenko Alexander UR5RP
35. UT8RR 126 114 210 48 10080 90,5% VALERY GRIGORUK  
36. US8AR 112 105 194 47 9118 93,8% Nick derenko  
37. UT5LO 113 106 213 41 8733 93,8% Sirotenko Andy UT5LO
38. UR1YDD 115 110 190 44 8360 95,7% Denysov Yuriy UR1YDD
39. UT9UZ 128 109 191 43 8213 85,2% VALERIY BUTSAN UT9UZ
40. US4AS 115 104 174 44 7656 90,4% Sergey  
41. UR5UKW 102 94 181 39 7059 92,2%    
42. UR3ABQ 100 88 164 42 6888 88,0% Nekraha Igor UR3ABQ
43. UR5SO 121 107 190 33 6270 88,4% OLEKSANDR YATSENKO  
44. UR7HDP 75 72 159 39 6201 96,0% Kolesnikov Yuri  
45. UR5QBB 70 67 145 30 4350 95,7% Roman Guzenko  
46. UX2LX 64 60 124 31 3844 93,8% Alex Logvinov UX2LX
47. UR5WBC 56 50 103 32 3296 89,3%    
48. US5ZE 61 46 96 33 3168 75,4% VLAD US5ZE
49. UR6EI 50 49 85 27 2295 98,0% IVAN BOGDANOV  
50. UR3VHM 85 77 114 20 2280 90,6% Pogorily O.V. UR3VHM
51. UT0HB 56 53 85 20 1700 94,6% Vyacheslav (Slava) Berezhnyuk  
52. UT2MZ 30 27 55 18 990 90,0% Pavel Stepanov  
53. UR5FOF 27 22 42 14 588 81,5%   UR5FOF
54. UT0FC 15 12 24 11 264 80,0% Serg  
55. UT3RZ 24 24 33 7 231 100,0% Vadim Dubovik  

 

 

 

"UR MULTI-OP"

 

 

#CallQSOScoreConf. (%)NameOperator(s)
totalconf.pointsmulttotal
1. UZ4E 1859 1729 3251 201 653451 93,0% Alex Kormakov UR5ECW, UR5GDX, UR7EU, Nikcolaj Korobka (12 years old)
2. UT1S 1491 1404 2637 168 443016 94,2% UR4SYM Team UW4SU UW5SW UW8SM UR5SMS
3. UT0AZA 1285 1213 2332 163 380116 94,4%   UT8AQ,UT8AS,UT8AL,UY1AW,UT5AZ
4. UW9I 1049 983 1877 179 335983 93,7% Max US8ICM US6IF
5. UR4RWW 1128 1101 2009 148 297332 97,6% Носівська районна станція юних техніків UR5RU - Василь Кияниця (керівник) US-R-86 Аліна Буцан, 2003 р.н. Карина Косиченко, 2004 р.н.
6. UT3C 1060 1035 1929 150 289350 97,6% Club station UR3CMA, UR3VHR
7. UR4PWC 1045 997 1823 145 264335 95,4% Club station UR4PWC Охманюк Марія, Охманюк Валерій, Тимощук Альона, Зінчук Анастасія, UR3PHW, UT4PZ.
8. US2E 801 750 1436 126 180936 93,6% Club Гайдар Марк
9. UR4UWY 744 674 1243 115 142945 90,6% UR4UWY Borispol Club Station UR3UW UX3UV
10. EN7P 531 498 859 91 78169 93,8% Frogs Travelers Club US-P-455, UT1PG, UT1PX
11. UR6GZL 431 371 667 110 73370 86,1% UR6GZL 1.UR3GJ. 2.UR5GCM.
12. UR4PWL 470 448 764 93 71052 95,3% Club UT4PR, UR3PGV,
13. UR6GWZ 437 420 793 84 66612 96,1% Radioclub SPUTNIK UT3GF US1GGE US1GFW
14. UT7AXA 313 305 595 87 51765 97,4% Сумский Центр НТТМ ur5agr, ur5au
15. UW4U 367 289 558 76 42408 78,7% Andy Nezlin  
16. UR0HWZ 302 284 567 68 38556 94,0% Музей войск связи Украины Скоряк Ирина, Макиенко Татьяна
17. UW6M 339 242 458 68 31144 71,4%   US2MT UR4MP
18. UT4UWJ 210 186 349 54 18846 88,6%    
19. UT1KWA 148 116 223 31 6913 78,4% rivne dx club Pavlo UT1KY , YL Olga Kotova
20. UR4UWZ 120 99 204 28 5712 82,5% SLAVA ILENKO UY5UD,UR5UJ
21. UT4UYF 73 63 119 29 3451 86,3% NUFT BONDARENKO OLEKSANDR DAYN DENIS POBEREZHEC OLEKSIJ SARNAVSKY IGOR
22. US8IWA 79 68 135 25 3375 86,1%   US8IWA
23. UR3QWA 60 45 83 22 1826 75,0% Club Station NEKRASOWA E.-12/ Y.old/ MIRGORODSKAJA A.10/-Y.old/ NUVNYJ A.13 / Y.old/
24. UZ1HWW 24 20 39 15 585 83,3%   Сушков Дмитро Шульга Максим

 

73! DE UW5SW

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар