Шестопал А.Н. Довідник по зварці і склеюванню пластмас.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 10:46

Наведено характеристики і області застосування існуючих способів зварювання та склеювання пластмас, описана зварюваність пластмас і здатність їх до склеювання в залежності від різних факторів.

Казанський Н. Як зробити антену і заземлення.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 09:49

Книга 1956 року, але описує всі основи правильного розміщення антен та контуру заземлення.

Буркат Г.К. Сріблення, золочення, палладування і родування.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 09:38

У брошурі узагальнено та систематизовано дані по покриттю дорогоцінними металами (сріблом, золотом і металами платинової групи). Викладено відомості про застосовувані в промисловості і нових перспективних електролітах, які дозволяють отримувати блискучі покриття безпосередньо з ванни. Брошура призначена для робітників і майстрів гальванічних цехів.

Бессонов В.В. Радіоелектроніка для початківців і не тільки.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 09:27

Даною книгою автор має намір залучити в цікавий світ радіоелектроніки нових юних шанувальників цієї творчості. Подача матеріалу здійснюється від простого до складного. Використано багаторічний досвід викладання в радіогуртку. Книга розрахована на учнів 5-11 класів, учнів коледжів, технікумів, студентів ВНЗ, а також на радіоаматорів-початківців.

Бекетов І.В., Зельдін І.Л., Пиж І.В. КХ антени 3

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 09:19

Постійний інтерес радіоаматорів до конструювання антен підштовхнув авторів продовжити випуск довідників по КХ антенах. Оскільки далеко не вся інформація опублікована в 2 попередніх виданнях, даний випуск - доповнення до попереднього матеріалу. Також включено в довідник комп'ютерні програми на мові BASIC, оскільки персональний комп'ютер стає невід'ємною частиною аматорської радіостанції і його наявність при розрахунку антен просто необхідна. Деякі конструкції, наведені в довіднику, були виготовлені і отримано підтвердження відповідності розрахунків отриманим результатам.

Айрапетян Л.Х. Довідник по клеях.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 09:12

Щоб раціонально використовувати клеї в промисловості та побуті, необхідно мати повне уявлення про їхні характеристики. В довіднику вперше було зібрано і систематизовано дані про вітчизняні клеї, клейові плівки та липкі стрічки. Наведено фізико-механічні та хіміко-технологічні властивості клеїв, режими склеювання, вказано області застосування. Для працівників авіаційної, автомобільної, деревообробної, легкої промисловості, приладобудування, машинобудування, залізничного транспорту, будівництва, побутового обслуговування.

Семьян А.П. 500 схем для радіоаматорів. Приймачі.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 09:03

В цій книзі представлені схемні рішення приймачів. Схеми не повторюються, містять певні елементи оригінальності, розміщені в послідовності "від простішого до складнішого". Наведеного короткого опису достатньо для самостійного виготовлення обраної конструкції. Книга розрахована на початківців та досвідчених радіоаматорів, які захоплюються практичною радіоелектронікою.

Довідка по роз'ємах Kenwood

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 08:54

Довідкові дані та піни роз'ємів мікрофона, гучномовця, передачі даних, живлення та інших.

Заморока А.Н. Основи аматорського радіозв'язку.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 08:51

Даний довідковий посібник написаний в основному для тих, хто робить перші кроки в світ аматорського радіо. У ньому зроблена спроба викласти в доступній для операторів-початківців формі матеріал, який би вони змогли освоїти самостійно. Адже значна частина з них проживає в сільській місцевості або в невеликих містах, де консультаційної та практичної допомоги отримати фактично ні від кого.

500 схем для радіоаматорів - частина 1 - Радіопередавачі.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 08:43

В книзі представлені основні технічні дані і схеми радіоаматорських передавачів, які були опубліковані в популярній радіоаматорській літературі минулих років. Подані описи схем і рекомендації для виготовлення. Розрахована на широке коло радіоаматорів.

500 схем для радіоаматорів - частина 4 - Джерела живлення.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 08:38

В книзі представлені основні технічні дані і схеми джерел живлення, стабілізаторів та перетворювачів, які були опубліковані в популярній радіоаматорській літературі минулих років. Подані описи схем і рекомендації для виготовлення. Розрахована на широке коло радіоаматорів.

500 схем для радіоаматорів - частина 2 - Радіоприймачі.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 08:23

В книзі представлені основні технічні дані і схеми радіоаматорських приймачів на широкомовні та зв'язкові діапазони, які були опубліковані в популярній радіоаматорській літературі минулих років. Подані описи схем і рекомендації для виготовлення. Розрахована на широке коло радіоаматорів.

Беньковский З., Липинский Э. Любительские антенны коротких и ультракоротких волн. 1983

Опублікував на сайті UW5SW від 25.10.2010, 12:52
Рассматривается обширный круг вопросов (теория антенн, линий питания, распространения радиоволн и др.), изучение которых поможет целенаправленно выбирать схемы антенны и ее параметры для различных способов радиолюбительских связей. Даются описания основных типов любительских антенн, включая их многочисленные модификации и рекомендации по их изготовлению и настройке. Для широкого круга радиолюбителей.

500 схем для радіоаматорів - частина 3 - Підсилювачі НЧ і підсилювально комутаційні пристрої. Приставки до підсилювачів.

Опублікував на сайті UR5SNM від 8.10.2010, 20:40
В книзі представлені основні технічні дані і схеми підсилювачів низької частоти і приставок до них, які були опубліковані популярній радіоаматорській літературі минулих років. Подані описи схем і рекомендації для виготовлення. Розрахована на широке коло радіоаматорів.