QRZ-Прикарпаття » Файловий архів » Заморока А.Н. Основи аматорського радіозв'язку.

Заморока А.Н. Основи аматорського радіозв'язку.

Опублікував на сайті UR5SNM від 18.03.2012, 08:51
 (голосів: 0)

Даний довідковий посібник написаний в основному для тих, хто робить перші кроки в світ аматорського радіо. У ньому зроблена спроба викласти в доступній для операторів-початківців формі матеріал, який би вони змогли освоїти самостійно. Адже значна частина з них проживає в сільській місцевості або в невеликих містах, де консультаційної та практичної допомоги отримати фактично ні від кого.

 Можливо, він виявиться цікавим і для більш досвідчених радіоаматорів-короткохвильовиків, а також для керівників колективних радіостанцій і радіоаматорських гуртків, так як може бути використаний при проведенні занять з початківцями короткохвильовиками.
При написанні цієї допомоги були використані матеріали ряду книг, журналів і брошур по радіоаматорській тематиці, нормативні акти ряду країн, які регламентують аматорський радіозв'язок, а також особистий досвід викладання автором Основ аматорського радіозв'язку в
Сонячному дитячо-юнацькому (підлітковому) радіоклубу «Гагарінець».

Для радіоаматорів Росії, Україні, Білорусі, Казахстану та інших країн пострадянського простору, які цікавляться аматорським радіозв'язком на коротких хвилях.

 

beginning_qso.pdf [1.73 Mb] (скачувань: 480)

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар