![](https://qrz.if.ua/uploads/posts/2020-09/1601219732_80195730_1504679839703813_5686166263384187353_o.jpg)
У Відкритій першості Івано-Франківської області прийняли участь 44 оператори індивідуальних радіостанцій з 5 областей України, з них 36 увійшли в залік. Відкриту першість Івано-Франківської області проведено згідно з вимогами «Регламенту відкритої першості Івано-Франківської області з радіозв’язку на УКХ ЧМ 2020 року», затвердженого протоколом Ради від 26.06.20 № 2-20 та «Правил змагань з радіоспорту» (ред. 2012 р.)