QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Вітаємо нових колег-радіоаматорів!

Вітаємо нових колег-радіоаматорів!

Опублікував на сайті UW5SW від 17.06.2016, 00:00
 (голосів: 1)

16 червня 2016 року відбувся залік за програмою 3-ї категорії.

Завдяки ентузіазму та підтримці Михайла, UR5SFU, зібралась група бажаючих отримати власний позивний у кількості 10 чол. З метою якісної підготовки було організовано невеличкі курси.

За декілька вечорів їх учасники з інтересом засвоювали інформацію технічного й організаційного характеру. Часто лекції затягувались до 3-х годин, було багато запитань по мірі викладення матеріалу. Успішне вивчення вимог Регламенту, правил роботи в ефірі, технічних аспектів сприяло досягненню позитивних результатів на заліку.

В ході співбесід екзаменатори Віталій, UW4SU та Руслан, UW5SW, використовували підготовлений попредньо перелік з 70 питань за розділами: електро- і радіотехніка, вимоги техніки безпеки, правила радіозв'язку, Регламент аматорського радіозв'язку, у відповідності до тематики, викладеної у ньому. А юні оператори продемонстрували ще й навички самостійної роботи в ефірі. Всі учасники серйозно віднеслись до підготовки й успішно здали залік.

Серед екзаменованих наймолодшою виявилась Поліна Худякова. Навчаючись у 4 класі, Поліна не пропускала занять на колективній радіостанції UR4SYM школи №24 м. Івано-Франківська та виявилась однією з найуспішніших операторів. На її рахунку не одна сотня радіозв'язків телефоном, телетайпом, PSK-31 з кореспондентами України, країн Європи, Азії, Африки. Не відстає від сестри й Худяков Павло, учень 5 класу. Не зважаючи на завантаженість іншими гуртками, Павло також справно відвідував заняття на радіостанції, одним з перших в групі почав самостійно проводити радіозв'язки. Добре засвоїв матеріал й Владислав Білінський. 15 років - хороший вік для початку у радіохобі. Наполегливість та та ініціативність юних операторів принесла перші плоди - успішне складання заліку. На черзі отримання першого в житті власного позивного!

Після закінчення заліку, майбутні оператори заповнили заяви на вступ в ГО "Клуб радіоаматорів "Прикарпаття".

 

Вітаємо колег і очікуємо на поповнення наших рядів!

 

 

 

Руслан, UW5SW

73!

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар
Цитата
  • Радіоаматор
  • Реєстрація: 18.11.2010
  • Коментарів: 1
  • Публікацій: 0
^

Вітаю поповнення рядів радіоаматорів Прикарпаття.Молоді,перспективні хлопці,надіюсь,

що в недалекому майбутньому стануть справжніми радіоаматорами.

Нехай це хобі приносить вам тільки задоволення. З повагою до всих UR5SD op. Анатолій.


--------------------
Цитата
  • Технічний адміністратор
  • Реєстрація: 16.09.2011
  • Коментарів: 2
  • Публікацій: 71
^

Молодці! Респект


--------------------