QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Запрошуємо на курси вивчення англійської мови LINGVA.SKILLS

Запрошуємо на курси вивчення англійської мови LINGVA.SKILLS

Опублікував на сайті UR5SDL від 31.03.2018, 21:43
 (голосів: 1)

ГО «Клуб радіоаматорів «Прикарпаття» в рамках партнерської програми LINGVA.SKILLS, запрошує радіоаматорів разом вивчати англійську мову.

LINGVA.SKILLS  це безкоштовні он-лайн курси. Лекції читає досвідчений викладач-методолог Віталій Зубков, який за власною унікальною методикою сам вивчив сім іноземних мов.

Розробники та учні, які вже закінчили навчання та отримали сертифікати, свідчать про те, що опанувати певний рівень можна від 3 до 6 місяців. Зараз на сайті можна пройти рівні  А1 - А2. З нового року будуть доступні рівні В1 и В2.

Зараз опрацьовується можливість впровадження вивчення за допомогою проекту інших іноземних мов. Також розглядається можливість впровадити змішану форму навчання (blended learning). Найкращі студенти Lingva.Skills вже можуть поєднувати он-лайн і оф-лайн форми навчання з англійської мови.

Як навчатись розповідається на сайті проекту та у відео:

Для участі в навчанні необхідно подати на адресу радіоклубу «Прикарпаття» своєю електронну пошту та прізвище, ім'я, по-батькові.  Через деякий час Вас буде зареєстовано в проекті, надано пароль до власного кабінету. Час на навчання не обмежено. Займатись можна в будь-який час, коли Вам зручно. Для навчання необхідно мати підключення до мережі Інтернет та використовувати для цього комп'ютер, планшет чи телефон.

Приєднатися можна в будь-який час.

Після закінчення навчання необхідно пройти тест і отримати сертифікат.

 

 

Інформацію подавати на клубний e-mail ur4swa@ukr.net , або контактній особі - Руслану Гладенко, UW5SW по тел. 095-346-16-80, viber, telegram.

Всіх запрошуємо до участі!

Сайт проекту: https://lingva.ua/index.html

 

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар