QRZ-Прикарпаття » Дипломи » Диплом «Каменяр»

Диплом «Каменяр»

Опублікував на сайті UW5SW від 11.08.2014, 10:00
 (голосів: 0)

З 24 по 31 серпня 2014 року радіоаматорами Івано-Франківщини буде проводитися тиждень активності, присв'ячений 158 річниці з дня народження видатного поета і прозаїка І.Я.Франка.

До участі запрошуються всі радіоаматори, не байдужі до національної культурної спадщини Франка, та отримати можливість виконати диплом "КАМЕНЯР" - перший з дипломної програми

Диплом «Каменяр»

Для отримання диплому всім радіоаматорам, які працюють за межами Івано-Франківської області необхідно набрати таку кількість пунктів, яка відповідає кількості років з 1878 р. - моменту написання вірша "Каменярі". У 2014 році - 136 пунктів.

Пункти нараховуються за зв'язки з радіоаматорами Івано-Франківської області.

Кожне QSO з індивідуальними станціями дає 10 пунктів, з колективними - 20.

Для отримання диплома Івано-Франківським учасникам днів активності, протягом їх проведення, необхідно провести не менше 50 зв'язків з будь-якими аматорськими радіостанціями різними видами роботи та на різних діапазонах.

В діапазонах УКХ та 160 м всім радіоаматорам необхідно провести 5 звязків.

Повтори можливі на різних діапазонах, різними видами випромінювання та дозволяються щоденно. 

У день народження І.Я.Франка - 27 серпня, пункти подвоюються.

При виконанні умов протягом однієї доби, на одному діапазоні або одним видом випромінювання, у дипломі робиться відповідна відмітка.

Диплом безкоштовно видається в електронному вигляді, та у паперовому, за домовленістю про оплату поштових послуг з менеджером. За наявності спонсорської підтримки, отримання паперового диплому операторами до 18 років, дитячими колективами, ветеранами війни та інвалідами буде безкоштовне. Менеджер диплому Валентин, UR5SAU (ex. UR3CCZ).

Заявка складається в будь-якому текстовому редакторі у вигляді виписки з апаратного журналу та направляється на електронну адресу ur3ccz@rambler.ru 

Менеджер залишає за собою право перевірки проведених QSO.

Спостерігачам диплом видається на аналогічних умовах.

 

Запрошуємо до участі у днях активності!

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар