QRZ-Прикарпаття » Новини » Положення про дні активності юбілейних радіостанцій, що працюють на честь 25 річчя Медіа корпорації RIA.

Положення про дні активності юбілейних радіостанцій, що працюють на честь 25 річчя Медіа корпорації RIA.

Опублікував на сайті uw8sm від 20.06.2018, 22:24
 (голосів: 1)

Дні активності юбілейних радіостанцій EN25RIA, EN25BRIA, EN25NRIA, EN25TRIA, EN25XRIA будуть проходити на всіх аматорських КВ та УКВ діапазонах усіма видами випромінювання на честь святкування 25 річчя Медіа корпорації RIA та видання у 1993 році першої газети RIA.

Організатори – Медіа корпорація RIA (президент Олександр Човган UT5NY) та колективи радіоаматорів Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Чернігівської та Хмельницької областей.

Час проведення з 00-00 UTC 18 червня до 00-00 UTC 24 червня 2018 року.

Засновано ювілейний диплом “RIA – 25 years”, для отримання якого необхідно провести 10 радіозв’язків з ювілейними радіостанціями. Повторні радіозв’язки зараховуються на різноманітних діапазонах та різними видами випромінювання. Диплом безкоштовний та видається в електронному вигляді.

Проводиться конкурс на проведення максимальної кількості радіозв’язків з ювілейними радіостанціями RIA. Переможці в категоріях MIX, CW, SSB, DIGITAL будуть відзначені пам’ятними дошками, а кращі в TOP по 25 радіостанцій спеціальними дипломами. Будуть також нагороджені найкраща молодіжна радіо станція (до 18 років), краща радіостанція з областей, де видається газета RIA (Вінницька, Житомирська, Тернопільська, Хмельницька області), краща ювілейна радіо станція та кращий її оператор, а також буде розіграний в лотерею спеціальний приз серед учасників що потрапили у TOP 100 в категорії MIX.

 

 

Звіти для отримання Диплома та участі у конкурсі відсилати у вигляді виписки з апаратного журналу електронну адресу 25ria@ukr.net до 26.06.2018 р.

Підсумки конкурсу, таблиці досягнень, імена переможців і заслужені ними нагороди можна буде побачити на сайті ВП ЛРУ vovlru.cc.ua та сайті https://hamlog.com.ua
Також через сайт https://hamlog.com.ua можна буде слідкувати за результатами роботи ювілейних радіостанцій та результатами роботи будь якої радіостанції в режимі ONLINE, а також отримати дипломи в автоматичному режимі.

Спеціальний приз буде розіграний 28 червня 2018 року під час святкового шоу, присвяченого 25 річчю корпорації RIA яке буде проводитися у Вінниці. Всі учасники днів активності запрошуються на святкове шоу 28 червня у Вінницю, яке відбудеться у парку біля Вишенського озера.

 

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар