QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Підсумки "Кубка УКХ комітету ЛРУ 50МГц" - 2015.

Підсумки "Кубка УКХ комітету ЛРУ 50МГц" - 2015.

Опублікував на сайті UW5SW від 15.02.2016, 13:00
 (голосів: 1)
Підсумки "Кубка УКХ комітету ЛРУ 50МГц" - 2015.
Фото та розповідь з позиції UT1S

   

   Змагання проводяться у третій повний вікенд червня. Результати можна подивитись на opencontest.org

   Володарами кубків стала команда UR7D у категорії MULTI та UY1HY - категорія SINGLE.

  Івано-Франківська область була представлена однією колективною - UT1S (ops. UW4SU, UR5SMS, UW5SW) та 4 індивідуальними (UW8SM, UV1S (op. UX2SB), UT2SW, UR5SL) радіостанціями.

   Радіоаматори Прикарпаття не вперше приймають участь у цих змаганнях, проте попасти у призери вдалося лише в 2015 році. UT1S - завоювали 3 місце (334 QSO), а UW8SM - на 2-му (321 QSO, EO6F переведено в категорію CHECKLOG), UV1S - 8 (218 QSO), UT2SW - 25 (98 QSO), UR5SL - 35 (16 QSO) місця.

   Переможці нагороджені кубками та дипломами.   Не зважаючи на примхи погоди, команда UT1S виступила з польових умов. Місцем "висадки" обрали минулорічну позицію у с. Крилос, Галицького р-ну, на території музею "Історії древнього Галича". Теплі стосунки з дирекцією заповідника дозволили використовувати для живлення промислову мережу. Робота велась з палатки, яку розмістили на оборонному валі, неподалік будівлі музею. Паралельно з участю у змаганнях проводилась робота на КХ за програмою URFF.

Підсумки "Кубка УКХ комітету ЛРУ 50МГц" - 2015.

   Апаратура експедиції була та ж, що і в минулому році. На діапазоні 50 МГц використовувався трансівер FT-950 та антена YU7EF 6 el. (EF0606, траверза 7,5 м), піднята на щоглу, висотою 8м. Для роботи на КХ - Delta 80m, TRX TS-570D. 

   Цілу добу перед змаганнями йшов дощ. Навкруги висока вологість. З намету майже не виходили. Промок весь одяг. Робота на КХ підтримувала настрій і допомагала не звертати увагу на погоду. Проходження на 50 МГц було слабким, проводили зв'язки з місцевими станціями, зрідка з'являлись поодинокі позивні з Східної Європи. Врахувавши минулорічні зауваження, Богдан, UR5SMS, прихопив з собою акордеон, який теж сприяв підйому "бойового" настрою.

Підсумки "Кубка УКХ комітету ЛРУ 50МГц" - 2015.

   Затяжний дощ закінчився лише в суботу, після обіду, за годину до TEST-у. Швидко перекусивши, почали сушити одяг та розминатись, проводячи пробні зв'язки на діапазоні 50 МГц.

   На початку змагань проходження було не стабільним. Проте, близько 18-ї UTC, з'явилось "ТРОПО" і робота в тесті почала нагадувати роботу на КХ!. Основна маса кореспондентів була з I, G, HA, YO, HB. Особливістю проходження було сильне QSB, проводити зв'язки доводилось оперативно, до кінця QSO станція зникала, і не зі всіми вдавалось його завершити.

Підсумки "Кубка УКХ комітету ЛРУ 50МГц" - 2015.

 

Підсумки "Кубка УКХ комітету ЛРУ 50МГц" - 2015.

   Проходження різко погіршилось близько опівночі. Повечерявши, пішли відпочивати в надії на ранкових кореспондентів зі Сходу. Ефір пустий.

Антена повернута на Схід. З 4-ї ранку декілька коротких спалахів проходження. З'являються поодинокі станції з Київської, Дніпропетровської, Полтавської, Харківської обл., проте "докликатись" вдається мало кого. 

   Зранку на позицію завітав Владислав, UT5SA з дружиною. Оглянувши наше розташування, приєднався до роботи на КХ, де тримався добрий темп проведення зв'язків. Референція URFF-032 викликала інтерес багатьох вітчизняних та зарубіжних операторів.

   Близько опівдня на 50 МГц знову з'явилось мінливе проходження на Захід. Вдавалось тримати добрий темп роботи, в основному в SSB. Працювати було важко, доводилось прикладати максимум зусиль. У напруженому режимі, проводимо масу звязків, аж до самого кінця змагань. Було багато EA, CT, G, F, I, HB9, які "принесли" основний результат. Проходять також OE, OH, SM, LA, IT9, OZ, ON, тощо. У гості завітав Ярема, US0SY

   Протягом тесту погода нас уже не випробовувала. У підмоченому наметі, подекуди збиралась волога. Не зважаючи на "затоплений" стабілізатор напруги, апаратура відбрацювала без жодних перебоїв.

Підсумки "Кубка УКХ комітету ЛРУ 50МГц" - 2015.

 

Підсумки "Кубка УКХ комітету ЛРУ 50МГц" - 2015.

   Від активного відпочинку на природі ми отримали незабутнє задоволення. Приємним був результат: 334 QSO на 50МГц та понад 450 - на 3,5 - 14 МГц. Ще більше, ніж у 2014 році.

   За результатами роботи, дорогою додому, обговорювали плани на наступний тест.

   До зустрічі на діапазоні 50 МГц!

 

Руслан, UW5SW

73!

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар