QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » UX5NQ - незмінний керівник UR4SWB

UX5NQ - незмінний керівник UR4SWB

Опублікував на сайті UW5SW від 30.07.2016, 15:00
 (голосів: 0)

   «Сорок років тому, в 1968 році, інспекція електрозв’язку по Івано-Франківській області видала нам дозвіл на відкриття клубної станції. Разом з дозволом ми отримали і наш позивний. Тоді, як і зараз, основою нашого клубу були працівники служби зв’язку, а нашу діяльність всіляко підтримувало керівництво підприємства, зокрема тодішні начальники служби зв’язку, в минулому морський радист, Леонід Лєдок, потім Володимир Туре-лик — Почесний радист СРСР. 

   Зараз серед почесних радіоаматорів нашого клубу є і майстер спорту України Сергій Орлов, кандидати в майстри спорту Леонід Юревич та Віталій Бобик, майстер спорту СРСР Валерій Шушура, Василь Іваночко, Михайло Говрецький — начальник обласної радіошколи, майстер спорту Володимир Кузнєцов, заступник директора Івано-Франківського аеропорту Володимир Карпів. За роки діяльності ми здобули перемоги в усіх можливих змаганнях, вибороли першість світу, всього у нашій колекції близько двохсот різноманітних нагород, грамот, дипломів, вимпелів, плакеток та медалей.
   Якщо колись радіоаматорство було масовим, то зараз ним займаються тільки справжні фанати. Як це не прикро, але дедалі менше молодих людей захоплюється цим хобі. Сучасні технології зробили спілкування максимально доступним і швидким, тож, закономірно, що молодь обирає Інтернет. Але особисто я переконаний, що можна прекрасно поєднувати радіоаматорство і спілкування в світовій павутині.
   Радіоаматорство дає таку рідкісну нагоду відчути себе романтиком, першовідкривачем, мандрівником. В радіоефірі немає обмежень і кордонів, тут дійсно відчуваєш, що тримаєш Земну кулю на долоні. Це хобі є універсальним допінгом для хорошого настрою та прекрасного самопочуття».

 

ПАТ "Прикарпаттяобленерго"

Корпоративний часопис "Наші справи"

№12 (58) 2009, с. 13

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар