QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » UR4SXA - з думкою про підростаюче покоління

UR4SXA - з думкою про підростаюче покоління

Опублікував на сайті UW5SW від 11.11.2016, 23:11
 (голосів: 0)
В с.м.т. Заболотів, Снятинського району, Івано-Франківської області, незважаючи на життєві труднощі успішно діє дитяча колективна радіостанція UR4SXA.

 

 

Вітаємо!

Знайомтесь, дитяча колективна радіостанція Заболотівського будинку школяра.

Під позивним UR4SXA працюємо з 2005 року. За цей час гурток відвідували десятки юних аматорів. Прийняли участь у багатьох всеукраїнських змаганнях. Результати роботи були різні. Найбільш вдалими були 2010-2013 роки, коли команда в рейтингу кращих дитячих колективок України зайняла відповідно 5, 5, 6 та 4 місця.

 

 Наш клас

 

Потім у нас селищний голова Танюк Іван Дмитрович забрав приміщення. Зараз працюємо з шкільного класу (не пристосованого для роботи колективної радіостанції), тому результати значно скромніші. Про те робимо, що можемо, і інколи вдається стати призерами в нелегкій боротьбі. Серед вихованців гуртка вже маємо і радіоаматора Жовтяка Назара ВолодимировичаUR4SFO, КМСУ. У свої 17 років він зайняв 7 місце в чемпіонаті України телефоном 2013 року.

21 листопада 2016 року команда юних радіоаматорів (11-12 років) у складі Лилика Вадима, Рубаняка Юрія та Бойчука Івана у відкритих змаганнях з радіозв’язку на КХ «На Покрову» зайняла 2 місце у групі А на діапазон 7 мгц. Це вже друге призове місце у цьому навчальному році. У відкритих очно-заочних змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях серед молоді «Зірки ефіру України» 29 липня 2016 р. у групі заочних учасників ми також були другими.

 
 
Лилик Вадим  
Рубаняк Юрій

Рибчук Валентин, Рубаняк Юрій
Зінкевич Микита 

Працюємо на саморобній апаратурі власної конструкції (керівник гуртків за освітою радіотехнік-конструктор). Антена - двохдіапазонний "Inverted-V". Користуємося також своєю програмою "UrLog" ver 0.1.10, написаною моїм вихованцем - сином Андрієм www.urlog.net

 

Наша апаратура
Хорошим стимулом для зацікавлення дітей є участь у змаганнях і їхні перші скромні успіхи. Маємо бажання удосконалити антени, покращити технічне обладнання радіостанції, залучити до колективу нових операторів.

 

 

Керівник гуртка Жовтяк Василь Валерійович UR5SG , КМСУ.

Заболотів, 2016 р.

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар