QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Протокол зборів Ради організації від 31.10.2016 р.

Протокол зборів Ради організації від 31.10.2016 р.

Опублікував на сайті UW5SW від 6.11.2016, 01:12
 (голосів: 1)

31 жовтня вібулись чергові збори Ради ГО "Клуб радіоаматорів "Прикарпаття", на яких було вирішено провести Загальні збори організації. Учасники також обговорили поточний стан справ та намітили напрямки діяльності на найближчий час. Зокрема, в області вирішили створити відокремлений підрозділ громадської сплки "Всеукраїнська радіоаматорська ліга".

Протокол №5-16

зборів Ради громадської організації «Клуб радіоаматорів «Прикарпаття»»

 

31 жовтня 2016 року                                                 м. Івано-Франківськ

                                                                                                         

Присутні:

 1. Гладенко Р.О., UW5SW;
 2. Янулявічус А.М., UW8SM;
 3. Кузнєцов В.Т. US0SU;
 4. Круцик Л.Б., UR5SDU;
 5. Бобик В.В., UW4SU;
 6. Пічкур О.П., UT2SW – через SKYPE;
 7. Родін О.В., UR5SEQ – через SKYPE;
 8. Шпичак А.П., UR5SD – через SKYPE;
 9. Воротняк Д.І., UR5SFL – через SKYPE;
 10. Діхтяр В.П., UT5SA – через SKYPE;
 11. Маковський Т.І., UX5NW – через SKYPE.

 

Порядок денний:

1. Про проведення Загальних зборів організації.

2. Про відкриття в Івано-Франківській області відокремленого підрозділу громадської спілки «Всеукраїнська радіоаматорська ліга».

3.  Різне.

 

По першому питанню слухали Гладенка Р.О., UW5SW, запропонував провести Загальні збори організації з метою підведення підсумків роботи та розглянути на них питання вступу організації в громадську спілку «Всеукраїнська радіоаматорська ліга». Запропонував дати проведення з врахуванням вимог статуту організації: 19, 20 листопада, 3, 10, 11 грудня 2016 р.

Слухали Кузнєцова В.Т., US0SU, запропонував місцем проведення обрати зал в адміністративній будівлі обласної організації ТСО України, вул. Гетьмана Мазепи, 144.

Слухали Бобика В.В, UW4SU, запропонував провести Загальні збори 10 грудня 2016.

 

Вирішили:

Провести Загальні збори організації з метою підведення підсумків роботи. Внести до порядку денного Загальних зборів питання вступу організації в громадську спілку «Всеукраїнська радіоаматорська ліга», дати оцінку діяльності громадської організації «Ліга радіоаматорів України».

Збори провести 19 листопада 2016 року за адресою: вул. Гетьмана Мазепи, 144. Початок роботи о 10:00 год. Рішення довести до всіх членів організації. Відповідальний Гладенко Р.О.

Голосували «ЗА» - 11, «ПРОТИ» - 0, «УТРИМАЛОСЬ» - 0.

Рішення прийнято одноголосно.

 

По другому питанню слухали  Гладенка Р.О., UW5SW, запропонував відкрити відокремлений підрозділ громадської спілки «Всеукраїнська радіоаматорська ліга» в Івано-Франківській області.   

 

Слухали Діхтяра В.П., UT5SA, Кузнєцова В.Т., US0SU, Пічкура О.П. UT2SW. Запропонували підтримати ГС ВРЛ, сприяти її діяльності на території області.

 

Вирішили:

Провести установчі збори на яких прийняти рішення про відкриття відокремленого підрозділу громадської спілки «Всеукраїнська радіоаматорська ліга» в
Івано-Франківській області. Відповідальний: Гладенко Р.О.

Голосували «ЗА» - 10, «ПРОТИ» - 0, «УТРИМАЛОСЬ» - 1.

Рішення прийнято.

 

По третьому питанню  слухали  Гладенка Р.О., UW5SW, про наміри члена ГО «Клуб радіоаматорів «Прикарпаття» Гальченка В.О., UR0SS, організувати на території області відокремлений підрозділ громадської організації «Ліга радіоаматорів України». З цією метою ним проводяться роз’яснення серед радіоаматорів області про діяльність ГО ЛРУ, наявність QSL-пошти, яку можна отримати, подавши заяву на вступ в ЛРУ та сплату річного членського внеску у розмірі 50 грн, або без вступу, заплативши річний грошовий внесок у розмірі 250 грн.

Виступили: Діхтяр В.П., UT5SA, Кузнєцов В.Т., US0SU, Пічкур О.П. UT2SW, Шпичак А.П. UR5SD.

Слухали  Гладенка Р.О., UW5SW про підписання договору про співпрацю з Карпатською філією УДЦР та перспективні напрямки діяльності КТК.

Слухали  Кузнєцова В.Т., US0SU про поновлення договору про співпрацю з обласною організацією ТСО України та продовження безстрокової оренди наданих у користування ГО «Клуб радіоаматорів «Прикарпаття» приміщень.

 

Вирішили:

Інформацію прийняти до відома. Засудити дії ГО ЛРУ, зокрема у питаннях діяльності QSL-бюро. Провести обговорення даного питання на Загальних зборах організації.

 

 

 

Голова зборів                                                                      Гладенко Р.О., UW5SW

Секретар                                                                              Янулявічус А.М., UW8SM

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар