QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Перемоги юних радіоаматорів

Перемоги юних радіоаматорів

Опублікував на сайті UW5SW від 22.03.2017, 02:51
 (голосів: 0)


15 лютого відбулись відкриті молодіжні змагання з радіозв'язку на коротких хвилях, а 22 лютого юні оператори змагались у змаганнях "Лісова пісня", пам'яті Лесі Українки. Щорічно участь у даних змаганнях приймають понад 60 дитячих колективних та індивідуальних радіостанцій. 

Серед всіх областей приємно бачити команди з Івано-Франківської області, та ще й з високими спортивними досягеннями. Стрімко набирає сили підростаюче покоління. Так тримати!

Хороші новини для юних радіоаматорів команди UR4SXA Заболотівського БШ. 

Відмінний результат – 1 місце у категорії С (діапазон 7 мГц) показали вихованці у відкритих змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях «Лісова пісня» Лесі Українки, які відбулись 22 лютого 2017 року.

А в попередніх відкритих змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях пам’яті В.П. Гусєва, які проходили 15 лютого 2017 року вдалось вибороти 2 місце. З нетерпінням будемо чекати на нагороди. Щиро радий за Вас, мої дорогі Лилик Вадим, Бойчук Іван, Морозов Олександр та Заграновська Марта. Так тримати!

Старалась не відставати від лідерів і команда юних операторів колективної радіостанції UR4SWF української гімазії №1 міста Івано-Франківська. Федорняк Сергій та Курилів Михайло вже не вперше успішно приймають участь у таких змаганнях. А для Галенського Ярослава та Геру Віктора цей виступ став справжньою перевіркою набутих навичок. То ж хлопці успішно справились з операторською роботою. Молодці!

В змаганнях "Лісова пісня" гімназисти посіли 2 місце у категорії С (7 МГц), а у змаганнях пам'яті Гусєва були на 3 місці.

Вітаємо призерів та бажаємо не зупинятись на досягнутому. Успіхів у змаганнях!

 


Лилик Вадим, Бойчук Іван, Морозов Олександр, UR4SXAЗаграновська Марта, 
UR4SXA
Курилів Михайло та Федорняк Сергій за роботою в ефірі, UR4SWF
Курилів Михайло, Галенський Святослав, Федорняк Сергій, Геру Віктор - команда UR4SWF

З повними результатами можна ознайомитись на сайті молодіжних радіостанцій:
змагання пам'яті Гусєва,
Жовтяк Василь, UR5SG
Гладенко Руслан, UW5SW
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар