QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Чемпіонка повертається

Чемпіонка повертається

Опублікував на сайті UR5SNM від 17.04.2012, 02:48
 (голосів: 0)
Стаття про радіоспортсменку Любов Гладенко, опублікована в газеті "Галичина".
Чемпіонка повертаєтьсяРадіоспорт належить до техніч­них видів спорту, розвитком якого опікується Товариство сприяння обороні України. Збірні команди радіоспортсменів нашої області не раз ставали перемож­цями в чемпіонатах України, а серед чемпіонів немало прізвищ прикарпатських радистів.
Радісна звістка надійшла з Пол­тави, де збірні команди радіоспорт­сменів областей змагались за пер­шість у чемпіонатах України зі швид­кісної радіотелеграфії та з багато­борства радистів. В обох чемпіона­тах команди майстрів ефіру нашої області стали другими.
Гострою була конкуренція серед жінок за звання найкращої радист­ки у вправах з прийому і передачі радіограм на ключі азбукою Мор­зе: за чемпіонський титул змага­лись досвідчені радистки — май­стер спорту міжнародного класу Світлана Здоревська з Києва і майстер спорту з Івано-Франківська Любов Гладенко. Поступившись першим місцем у радіокласі імени­тій киянці, наша Люба була недо­сяжною для всіх учасниць чемпіо­нату в радіообміні на радіостанціях та в спортивному орієнтуванні з картою і компасом у незнайомих лі­сах Полтавщини. Вона повернула собі титул чемпіонки України з ба­гатоборства радистів, який належав їй у минулі роки. Народження до­нечки, закінчення навчання у При­карпатському університеті ім. В. Стефаника не залишили їй часу для тренувань та участі в змаганнях, а тому протягом чотирьох років у ко­манді її замінила молодша сестра майстер спорту Ірина Ковтун.
У вільний від роботи час дос­відчена радистка передає свій ба­гатий досвід молоді. Другий рік по­спіль перше місце серед дівчат у змаганнях юних радистів міста за­войовує учениця ЗШ №10 Юлія Качанська, а п'ятикласник ЗШ №18 Вадим Романюк став другим серед юнаків.
Тож побажаємо молодій перспек­тивній радистці Любові Гладенко но­вих успіхів, високих нагород, здіб­них, працьовитих і вдячних учнів.

Володимир КУЗНЕЦОВ.
Директор Івано-Франківської радіотехнічної школи.
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар