QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Наші радисти - найсильніші багатоборці

Наші радисти - найсильніші багатоборці

Опублікував на сайті UR5SNM від 17.04.2012, 03:12
 (голосів: 0)

Стаття про успіхи спортсменів клубу на змаганнях у Полтаві, опублікована в газеті "Галичина".

Наші радисти - найсильніші багатоборці

Багатоборство радистів — сучасний цікавий і складний вид радіоспорту. Він вимагає від спортсмена вміння на ве­ликій швидкості приймати радіограми, які передаються азбукою Морзе, літерні, цифрові і змішані тексти, та віртуозно володіти телеграфним ключем, щоб чіт­ко і безпомилково передавати радіо­грами, в будь-яких ефірних умовах вести безперебійний радіозв'язок на короткох­вильовій радіостанції, а також з ком­пасом і картою орієнтуватись на не­знайомій місцевості. Все це основні складові кваліфікації висококласного військового радиста.
Команда радіоспортсменів нашої області не один рік штурмує висоти майстерності, має надійний резерв з молодих спортсменів. Свій високий рівень вона недавно показала в Пол­таві на чемпіонаті України з радіо­спорту. Колективи дорослих і юних радистів-багатоборців посіли там перші місця.
В особистій першості майстер спорту Любов Гладенко стала чемпіонкою серед жінок, кандидат у майстри Ан­дрій Янулявічус здобув лаври перемож­ця серед чоловіків, виконавши норма­тив майстра спорту. Великого успіху досягла в змаганнях студентка Івано-Франківського технікуму статистики Анна Барандій: вона посіла перші місця у двох номінаціях — серед дівчат з ба­гатоборства - радистів та зі швидкісної радіотелеграфії. Учениця загальноосвіт­ньої спеціалізованої середньої школи №11 м. Івано-Франківська Вікторія Індюкова зробила бронзовий дубль — ста­ла третьою в обох змаганнях.
Великий обсяг роботи виконали зі своїми підопічними тренери — вете­ран радіоспорту Василь Микицей, Олександр Ігнатьєв і кандидат у майстри спорту Руслан Гладенко.
Перемога збірної команди області з багатоборства радистів була б не­можливою без технічної і фінансової підтримки з боку обласної організації Товариства сприяння обороні України.

Володимир КУЗНЕЦОВ.
Директор радіотехнічної школи.

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар