QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Незвичний вид спорту

Незвичний вид спорту

Опублікував на сайті UR5SNM від 17.04.2012, 03:39
 (голосів: 3)
У час інформаційних технологій дедалі популярнішим у всьому світі стає незвичний для нас вид спорту - радіоспорт.
У дітей, зазвичай, виникає інтерес до чогось незвичного. Плавання, футбол, шахи - цілком зрозуміло. А ось радіоспорт включає в себе не лише фізичний розвиток, а й інтелектуальний: тут і вміння спілкуватися з людьми різного віку з усього світу різними мовами за допомогою радіозасобів, цифровими видами зв'язку за допомогою комп'ютера і класичною азбукою Морзе, витрачаючи на це незначні кошти, і вміння орієнтуватися на місцевості за допомогою карти та компаса, знання сучасних комунікаційних технологій, географи та навколишнього світу тощо.
Відомо, що спорт не лише виховує людину, робить її дисциплінованою, але й вчить досягати поставленої мети.
Займаючись у радіогуртку з молодших класів, моя зацікавленість та наполегливість привели до заповітної мрії - чемпіон України, майстер спорту. Захотілося передати комусь своє бачення цього виду спорту у новому ракурсі, показати, що такі високі досягнення можуть стати нагородою для кожної зацікавленої дитини. Так, за допомогою міської станції юних техніків з'явився радіогурток у ЗШ № 24, який притягує щороку все більше школярів. Вихованці починають радіти своїм першим успіхам. Так, Казанська Юлія - срібний призер Першості України з радіоспорту 2007 року, учениці ЗШ № 24 Федорців Аня, Федина Світлана та Довга Олена - призери міських змагань серед школярів.
Перемігши на Чемпіонаті України 2008 року у місті Полтаві, своїм прикладом я намагаюся ствердити впевненість і віру своїх вихованців у власні високі досягнення. Адже ми - одна команда, бо і мета у нас одна - разом навчатися і перемагати.

Любов Гладенко,
керівник радіогуртка школи ЗШ № 24.


Опублікована стаття.
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар