QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » ARDUINO робототехніка на UR4SWF

ARDUINO робототехніка на UR4SWF

Опублікував на сайті UW5SW від 30.09.2018, 18:08
 (голосів: 1)

   В рамках проекту "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ" інтернет-магазин Beegreen передали безкоштовно освітній набір з ARDUINO робототехніки в Українську Гімназію №1. Адміністрацією закладу планується закупити ще декілька таких наборів.

   У гурток записалось 30 дітей і це радує. Нашим завданням залишається мотивувати та зацікавлювати дітей вивчати робототехніку, каже Олексій Трелевський, керівник Beegreen. І звичайно, на пальцях робототехніки не навчиш, не давши дітям можливість на заняттях конструювати, на наступний раз ніхто не прийде. Щоб не втратити дітей в робототехніці і мотивувати їх надалі - потрібна співпраця на всіх рівнях: ВЛАДА, ГРОМАДА, БІЗНЕС та НАУКОВЦІ.


   Проект "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ" отримав підтримку Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради і стартував з 2018-2019 навчального року. В рамках проекту методистом Івано-Франківського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Олександром Аронцем розроблена авторська навчальна програма тривалістю 72 год., яка затверджена Івано-Франківським інститутом післядипломної педагогічної освіти і рекомендована для використання у загальноосвітніх навчальних закладах та центрах науково-технічної творчості Івано-Франківської області. О. Аронець також є автором підручника з  ARDUINO робототехніки, першого україномовного видання, який безкоштовно надається у користування на всі гуртки, організовані в рамках навчального проекту. Підручники надруковано накладом 1000 шт. на кошти спонсорських організацій та грантів.
   Крім того, за підтримки інтернет-магазину Beegreen розроблено набір, який включає в себе всі необхідні для виконання навчальної програми елементи, плати, механізми, несучі конструкції, дозволяє виготовити більше 1000 Arduino проектів та 7 конструкцій роботів. Конструкції базуються на платі Arduino UNО. Даний освітній набір можна придбати за зниженою ціною у магазині Beegreen. Для висвітлення діяльності проекту спеціально створено сайт: http://freearduino.com.ua
   З метою якісної підготовки майбутніх керівників гуртків на базі Івано-Франківського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, спільно з ГО "Громадський центр "Еталон" та інтернет-магазином Beegreen безкоштовно проведено тренінговий курс "Використання освітнього набору "ARDUINO: Робототехніка", учасники якого отримали методичну допомогу та сертифікати про проходження тренінгу. В подальшому планується проводити подібний захід для підготовки нових керівників гуртків.
   Станом на вересень місяць вже запрацювали безкоштовні гуртки у 8 школах міста, закуплено навчальні набори, ведуться перемовини з директорами інших закладів освіти. 
Руслан Гладенко, UW5SW
Вересень 2018
73!
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар
Цитата
  • Радіоаматор
  • Реєстрація: 16.10.2018
  • Коментарів: 3
  • Публікацій: 0
^

Орестовичу ✌


--------------------