QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Фестиваль інформаційних технологій "IF FEST IT"

Фестиваль інформаційних технологій "IF FEST IT"

Опублікував на сайті UW5SW від 7.02.2019, 09:56
 (голосів: 1)

25 січня 2019 року в Івано-Франківську вперше відбувся фестиваль інформаційних технологій "IF FEST IT", на якому учнівська молодь демонструвала досягнення в робототехніці та програмуванні. Клуб радіоаматорів "Прикарпаття" активно долучився до участі в заході.

 На фестивалі були представлені роботи близько 150 учнів, проводились майстер-класи з програмування та робототехніки, були предаставлені платформи Arduino та Lego, 3D принтери та дизайн.

   Клуб радіоаматорів "Прикарпаття", спільно з Івано-Франківським міським центром науково-технічної творчості учнівської молоді представив на заході діяльність гуртків операторів колективної радіостанції UR4SYM і UR4SWF, що функціонують на базі школи №24 та української гімназії №1 відповідно. Вихованці гуртків продемонстрували відвідувачам свої конструкції з робототехніки на платформі Arduino, макет декодера телеграфних сигналів, який розшифровує сигнали азбуки Морзе та друкує їх на рідкокристалічному екрані. Крім того, діти розповідали про радіозв'язок на коротких та ультракоротких хвилях з використанням цифрових та аналогових ретрансляторів, APRS трекери, досягнення радіоаматорів у змаганнях, QSL-картки наших кореспондентів. Експозиція викликала жвавий інтерес, багато відвідувачів розпитували координати гуртків, цікавились радіоекспедиціями та іншими радіоаматорськими заходами. Допомогли в організації виставки члени громадської організації В. Кузнєцов US0SU, Л. Круцик UR5SIM, Т. Стогул UR5STI.

    Фестиваль організовано департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради, інтернет-магазином BeeGreen. З роботами юних ознайомились міський голова Івано-Франківська Р. Марцінків, директор департаменту освіти та науки І. Максимчук, числені гості фестивалю. Юні учасники нагороджені дипломами та сертифікатами.

1370389_novyj-razmer

 

Р. Гладенко, UW5SW 73!

січень 2019р.

 

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар