QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Воловець зустрічає друзів!

Воловець зустрічає друзів!

Опублікував на сайті UW5SW від 25.02.2020, 10:37
 (голосів: 4)

Учасників очного Кубку України з радіозв'язку на коротких хвилях телеграфом Закарпаття зустріло рясним снігопадом.

21-24 лютого 2020 року в місті Воловці відбулись очні змагання, у яких прийняли участь команди радіоспортсменів з Київської, Львівської, Івано-франківської, Закарпатської, Кіровоградської, Рівненської, Сумської та Дніпропетровської областей. Організатори змагань - обласні організації товариства сприйняття обороні України забезпечили фінансування команд, добре підготували призовий фонд, головний суддя змагань Сергій Майборода, UT5UGW, забезпечив комфортне проживання, харчування, та культурний відпочинок з екскурсією до водоспаду "Шипіт" в Подобовці.

Команда Львівської та Івано-Франківської областей. UW8SM, UR5WMM, UW5SW, UT3WX.

Змагання проводились у два тури на діапазонах 21 і 28 МГц. В якості антен використовувались 50 Омні еквіваленти. В індивідуальному заліку переможці визначались окремо по діапазонах та за сумою очок у двох турах. Командний залік проводився за сумою очок, набраних обидвома членами команди у двох турах.

UW5SW

UW8SM

Кубок України з радіозв'язку на КХ телеграфом 2020 року виграла команда Львівської області (Володимир Швидкий, UR5WMM та Андрій Сташків, UT3WX). На другому місці команда Івано-Франківської області (Андрій Янулявічус, UW8SM та Руслан Гладенко, UW5SW). Третє місце завоювала команда Закарпаття (В'ячеслав Баранов, UT5DL та Дмитро Павлік, UZ5DX).

Команда Івано-Франківської області, UW8SM & UW5SW

Абсолютним переможцем в індивідуальному заліку став А. Янулявічус, UW8SM, срібло виборов А. Сташків, UT3WX, бронзу - В. Швидкий, UR5WMM.

Абсолютний чепміон Андрій UW8SM

В день приїзду учасники мали можливість здійснити прогулянку по місцевому гірському масиві, відпочити в сауні.

Під час проведення змагань, для гостей та родичів радіоспортсменів було організовано екскурсію у мальовничі Карпати, а в день від'їзду відбулась поїздка до водоспаду Шипіт.

Дякуємо організаторам змагань за гарний відпочинок!