QRZ-Прикарпаття » Новини » Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ. 2016 р.

Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ. 2016 р.

Опублікував на сайті uw8sm від 23.02.2016, 23:51
 (голосів: 1)

Перший тур Весняного Кубка України на УКХ відбудется  5-6 березня.

Другий тур: в перший повний вікенд травня з 14:00 UTC суботи до 13:59 UTC неділі (7 - 8 травня)

Нова номінація ЧМ Україна-Україна. 

 

"Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ "

 

 Змагання проводяться на місцях в два тури та різні дати за календарем:

 Перший тур: в перший повний вікенд березня з 14:00 UTC суботи до 13:59 UTC неділі ( в 2016 році 5 - 6 березня).

 Другий тур: в перший повний вікенд травня з 14:00 UTC суботи до 13:59 UTC неділі (в 2016році 7 - 8 травня).

 

 Види модуляції :  CW, SSB, FM

 Діапазони: від 144 МГц  до 250 ГГц.

  

 :: КЛАСИ ::

 Категорія Single ( SO MB один оператор MIX ) - станції з одним оператором без допомоги третіх осіб під час змагань , допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах.

 Категорія Multi ( MO MB багато операторів MIX ) - колективні учасники, допускається наявність не більше одного сигналу на кожному з використовуваних діапазонів в будь-який момент часу.

 Категорія Phone (SO MB вид випромінювання тільки Phone) - станції з одним оператором без допомоги третіх осіб під час змагань, допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах, визначаються і підводяться підсумки в окремій категорії.

 

Категорія FM

 Окремо виконуется залік для радіоаматорів України за радіозв'язкі в межах України. Переможці нагороджуются Кубкамі та діпломамі в кожной заликовой категорії.

 До заліку приймаються радіозв'язки, проведені з використанням всіх видів проходження на УКХ, за вийнятком зв'язків через активні ретранслятори та EME.

 Забороняється проведення радіозв'язків в змаганнях на приймально-передавальних частотах ретрансляторів.

 Під час змагань в кожному турі зараховується один радіозв'язок з одним кореспондентом на кожному діапазоні незалежно від виду випромінювання.

 Учасники можуть розташовуватися в місцях постійного розташування ( вдома, на дачі, на даху будівель ) або в польових умовах ( на вершині гори, височини, на відкритій місцевості і т.ін.).

 Все обладнання станції ( передавачі, приймачі та антени, і т.ін) повинні бути розташовані в межах єдиного кола діаметром не більше 500 метрів.

 Радіозв'язки з кореспондентами, що знаходяться на рухомих об'єктах ( наземному, повітряному і водному транспорті ), не зараховуються.

  

:: КОНТРОЛЬНІ НОМЕРИ :: 

  Контрольні номери складаються з RST або RS та порядкового номеру зв'язку починаючи з 001 та шестизначного умовного позначення місця розташування радіостанції ( QTH - loc ) . Наприклад: 599006 KО50FJ або 59008 KN67QV

  

 :: ОЧКИ :: 

  На всіх діапазонах очки за зв'язки нараховуються з розрахунку 1 очко за 1 км. відстані до кореспондента, при цьому кількість очок дорівнюватиме цілій частині відстані, яка обчислюється між центрами малих квадратів QTH - loc станцій плюс 1 км.

 Обчислення відстаней здійснюється за допомогою сферичного рівняння геометрії ( Noordwijkerhout. 1987).

 За повторні зв'язки очки не нараховуються. Виняток, якщо попередній зв'язок на діапазоні не підтвердився з якихось причин.

 Допускається використання публічних «мереж оповіщення» та призначення скедів. Забороняється  self - spotting.

 Забороняється передача обов'язкових параметрів QSO будь-якими каналами зв'язку відмінними від роботи в ефірі на заявленому діапазоні позивні, контрольні номери, час QSO.

 Часом проведення зв'язку вважається момент його закінчення, в звітах вказується в UTC.

 

:: МНОЖНИК :: 

 145МГц х 1

  435МГц х 2

  1.3ГГц х 3

  2.3ГГц х 4

  3.4ГГц х 5

  5,7 ГГц х 6

  10 ГГц х 7

  24 ГГц х 8

  47 ГГц х 10

  76 ГГц х 20

  122 ГГц х 30

  134 ГГц х 40

  248 ГГц х 50

  

 :: ПІДРАХУНОК РЕЗУЛЬТАТУ :: 

  За результат приймається сума очок, набраних учасником на кожному з діапазонів з урахуванням діапазонних множників. Результатом учасника за сумою двох турів, вважається сума очок набраних в кожному турі за умови обов'язкової участі в двох турах.

  

 :: НАГОРОДИ :: 

 Учасники, що посіли призові місця в кожному турі в категоріях Single SOMB , Multi MO MB нагороджуються дипломами відповідних ступенів. 

 Учасники обох турів в категоріях Single SO MB, і Multi MO MB, що посіли перше місце за сумою роботи в двох турах за радіозв'язкі в межах України нагороджуются Кубкамі та діпломамі в кожной заликовой категорії.

 Учасники обох турів в категоріях Single SO MB, і Multi MO MB, що посіли перше місце за сумою роботи в двох турах з усіма учасниками, нагороджуються плакеткамі.

 Учасник в категорії Single SO MB (вид випромінювання тільки Phone), що посів перше місце за сумою роботи в двох турах, нагороджується плакеткою переможця "Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ" в своїй категорії.

 Іноземні учасники, що посіли призові місця в кожному турі, нагороджуються дипломами відповідних ступенів. 

 Іноземний учасник (команда), що посів перше місце за сумою роботи в двох турах, нагороджується плакеткою переможця "Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ" в своїй категорії.

  

 :: ЗВІТИ :: 

 Кожен учасник або команда, незалежно від кількості проведених радіозв'язків, складає звіт окремо за кожний діапазон. Звіт складається в електронному вигляді в стандарті REG1TEST (EDI). 

 В титульній частині звіту обов'язково повинні бути :

 позивний, ім'я та прізвище, QTH - локатор, категорія учасника, електронна адреса -латинський алфавіт.

 

 :: АДРЕСА ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗВІТУ :: 

 

 Звіти про участь необхідно завантажувати на електронний сервер – робот:

 

 http://www.opencontest.org/ 

  

 Відповідно до рекомендацій ( літ.1 , п.5.3.10 ) , звіти завантажені на вказаний в Положенні робот- сервер надсилаються національним УКХ - Контест менеджером суддівській колегії УКХ змагань IARU R1.

 

:: ТЕРМІН ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗВІТУ :: 

 Звіти повинні бути завантажені на електронний сервер - робот не пізніше другого понеділка до 13:59 UTC , після закінчення кожного туру змагань. Протягом терміну прийому, допускається повторне завантаження звітів, при цьому в залік приймається останній.

  

 :: ДОЗВОЛЕНІ КОРЕСПОНДЕНТИ :: 

 До участі в змаганнях запрошуються всі радіоаматори 1 району IARU , які мають дозвіл на використання аматорських діапазонів від 144 МГц до 250 ГГц.

 Всі учасники повинні суворо дотримуватися принципів HAM SPIRIT , духу змагань та вимог Адміністрації зв'язку своєї країни.

 В змаганнях беруть участь оператори індивідуальних ЛРС та команди до складу яких входить 3 оператори. 

 Залік радіозв'язків проводиться відповідно до рекомендацій і правил УКХ змагань 1 -го району IARU .

 Радіозв'язок не зараховується обом кореспондентам, якщо різниця в часі проведення зв'язку більше ніж 10 хвилин або невідповідність позивних у звіті.

 Радіозв'язок не зараховується обом кореспондентам у яких в звіті не збігається прийнятий - переданий RST, контрольний номер або квадрат QTH локатора.

  

:: КОМЕНТАРІ :: 

  Публікація результатів змагань та додаткова інформація на  сайті УКХ Комітету ЛРУ http://www.vhf-uarl.org/

  

 :: УМОВИ ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ :: 

 Підведення підсумків здійснюється УКХ Комітетом ЛРУ, з використанням звітів по обміну з радіоаматорськими організаціями інших країн IARU R1 , серверів - колекторів , стежить за дотриманням УКХ частотного плану IARU R1 і принципів "fair play ", залучає експертів для моніторингу та системного аналізу .

 Учасники , які порушили частотний план IARU R1 , регламент аматорського радіозв'язку , які сфальсифікували результати ( приписки , формування " груп підтримки " лідерів , робота декількох операторів в категорії Single і.т.ін. ) дискваліфікуються.Дані про таких учасниківпередаються до суддівської колегії УКХ змагань IARU R1.

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар