QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Робота меморіальної радіостанції EO65S під час святкування 65-ї річниці Дня Перемоги.

Робота меморіальної радіостанції EO65S під час святкування 65-ї річниці Дня Перемоги.

Опублікував на сайті UW5SW від 17.08.2011, 18:29
 (голосів: 6)

В період з 1.05 по 15.05.2010 року проводились дні активності меморіальних радіостанцій, присвячених 65-й річниці перемоги над фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній Війні. Радіостанціями зі спеціальними позивними були представлені в ефірі всі області України. СПС EO65S, був присвоєний центральній радіостанції клубу "Прикарпаття" UR4SWA.


В роботі спеціальної радіостанції прийняли участь UR5SD, US0SY, UT5SA, UW8SM, UW4SU, UW5SW, UX0SX, UX2SB, та UR4SYM. Робота велась на всіх діапазонах всіма видами модуляції.

Під час днів активності було проведено більше 6000 QSO, з них, 1704 у змаганнях CQ-M колективом радіостанції UR4SYM (op. UW4SU,UW5SW,UW8SM), яка посіла 11 місце серед меморіальних станцій країн СНД.

Робота меморіальної радіостанції EO65S під час святкування 65-ї річниці Дня Перемоги.Завдяки активній діяльності В.Т. Кузнєцова, US0SU, було отримано особисто від міського голови м. Івано-Франківська В.А. Анушкевичуса кошти на друк та розсилку QSL. Якісний друк двосторонніх повноколірних карток з лаковим покриттям здійснив Артур, UX1HW. З ним вдалось домовитись про суттєві знижки і більш ефективно використати виділені гроші. Це дало змогу підтвердити зв'язки 95% кореспондентів.

Для обліку і контролю за проведеними QSO використовувався електронний апаратний журнал. З нього здійснювався друк наклейок, тому заповнення однією особою більш, ніж 3,5 тис. QSL зайняло всього 2 дні. Крім того, всі зв'язки було завантажено для підтвердження через сервіс E-QSL в мережу Інтернет. Проблеми з реєстарцією та незручність використання американського LOTW, не дозволили отримати електронні підтвердження через популярний журнал. Але цей недолік планується усунути. Нажаль не всі учасники мали змогу вести LOG в електронному вигляді, тому, певну кількість QSL карток доведеться заповнити вручну.

Проведена робота принесла велике задоволення та цінний досвід.

До зустрічі в ефірі, 73! de UW5SW.

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар