QRZ-Прикарпаття » Життя клубу » Дебютанти чемпіонату світу

Дебютанти чемпіонату світу

Опублікував на сайті UR5SNM від 17.04.2012, 03:19
 (голосів: 0)

Стаття опублікована в газеті "Галичина":

Дебютанти чемпіонату світу

 

В липні кожного року міжнародна ор­ганізація радіоаматорів проводить чемпі­онат світу з радіозв'язку на коротких хви­лях. До складу збірної команди кожної країни входить по 12 найкращих колекти­вів радіоспортсменів-короткохвильовиків.
Цього року центральний радіоклуб То­вариства сприяння обороні України впер­ше довірив радистам нашої області взя­ти участь у чемпіонаті світу в складі збір­ної команди України.
Рада тренерів не помилилась у доборі спортсменів. Учасниками чемпіонату сві­ту стали молоді радисти — майстер спор­ту України Андрій Янулявічус, кандидати в майстри Руслан Гладенко, Сергій Станіславський і Віталій Бобик, їх тренер — май­стер спорту України Владислав Діхтярь.
Ретельно готувались до відповідаль­них змагань молоді снайпери ефіру, а тому протягом 24 годин безперервної ро­боти на радіостанції їм вдалося провести 1 556 радіозв'язків з радистами всіх кон­тинентів.
Це один із найкращих результатів у збірній України і вагомий внесок в успіш­ний виступ українських радіоспортсменів на чемпіонаті світу.

Володимир КУЗНЕЦОВ.
Директор радіотехнічної школи Товариства сприяння обороні України.

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар