QRZ-Прикарпаття » Новини » Результати 1 туру змагань "Карпатський спринт 2020"

Результати 1 туру змагань "Карпатський спринт 2020"

Опублікував на сайті UW5SW від 1.04.2020, 10:22
 (голосів: 0)

Магічні» крокуси і де їх шукати

Відбувся 1 тур змагань "Карпатський спринт 2020". В змаганнях прийняли участь 39 радіоспортсменів з 6 країн. 

 

В особистому задліку переможцями стали:

1. UW7LL Yaroslav Oleynik

2. UW8SM Andy Yanulyavichus

3. UZ5DX Dmytro Pavlik


В клубному заліку переможцями стали:

1. KLP -467 (UZ5DX-149,UT5EL-134,UT5ECZ-97,UT9EZ-87)

2. Ukrainian Contest Club -462 (UW7LL-170, UT7NY-116,UY5VA-96,UR9QQ-80)

3. Kirovograd Region Radio Club -437 (UX1VT-146,UT5VX-108,UV2V-103,US1VM-80)

 

Вітаємо переможців!

Запрошуємо прийняти участь в наступному турі, який відбудеться 25.06.2020 р.

http://sprint.srv.if.ua

1 тур "Весняний"

#CallQSOScoreConf. (%)NameClub
totalconf.pointsextratotal
1. UW7LL 188 170 170 0 170 90.4% Yaroslav Oleynik Ukrainian Contest Club
2. UW8SM 183 155 155 0 155 84.7% Andy Yanulyavichus Клуб радіоаматорів Прикарпаття
3. UZ5DX 169 149 149 0 149 88.2% Dmytro Pavlik` KLP
4. UX1VT 154 146 146 0 146 94.8% Pavlo Kyrychenko Kirovograd Region Radio Club
5. US2YW 177 145 145 0 145 81.9% Slava Zhuk ЛР Буковина
6. UT5EL 153 134 134 0 134 87.6% Yuri GORETS KLP
7. LY9A 146 127 127 0 127 87.0% Gediminas LUCINSKAS Kaunas University of Technology Radio Club
8. UT5YY 139 121 121 0 121 87.1% Grygorii Ivolga ЛР Буковина
9. UW1WU 129 120 120 0 120 93.0% Alex Korzhov LKK LVIV SHORTWAVE CLUB
10. UT7NY 133 116 116 0 116 87.2% VALENTYN PRASHCHUK UKRAINIAN CONTEST CLUB
11. YO8DOH 123 113 113 0 113 91.9% Stefan Mancas CSTA SUCEAVA
12. UT3WX 124 113 113 0 113 91.1% Andy LKK LVIV SHORTWAVE CLUB
13. UT5VX 122 108 108 0 108 89.3% ALEX Kirovograd Region Radio Club
14. UV2V 121 103 103 0 103 86.0% Alex Murashkin Kirovograd Region Radio Club
15. UR8GX 119 101 101 0 101 84.9% Лисенко І.М., 1 р.  
16. UT5ECZ 109 97 97 0 97 89.0% Назарук Э.В. МСУ KLP
17. UY5VA 115 96 96 0 96 83.5% VICTOR PINO MSU Ukrainian Contest Club
18. UR1YAA 107 91 91 0 91 85.0% Vsevolod Cholkan ЛР БУКОВИНА
19. YO5AXF 98 89 89 0 89 90.8% Carol Nemes CS SILVER FOX DEVA
20. UT9EZ 103 87 87 0 87 84.5% Igor Golikov KLP
21. UR9QQ 99 80 80 0 80 80.8% Sergii Ukrainian Contest Club
22. US1VM 100 80 80 0 80 80.0% Serhii Osheka Kirovograd Region Radio Club
23. LZ1QZ 101 80 80 0 80 79.2% Kolyo Kolev  
24. RA7R 78 75 75 0 75 96.2% Буханов Ю.В. КМС Prykarpattia
25. UT8IM 84 74 74 0 74 88.1% Valery КОНТУР
26. EU8F 92 71 71 0 71 77.2% Sergej Korotkevich RU-QRP
27. UT2SW 74 63 63 0 63 85.1% Alex Клуб радіоаматорів Прикарпаття
28. LZ1VQ 65 45 45 0 45 70.8% ZHEKO ZHEKOV NONE
29. UR5IFM 58 43 43 0 43 74.1% Aleksandr  
30. UX2HB 52 42 42 0 42 80.8% Volodymyr Datsyuk ARC Satellite Poltava
31. UT5WAA 47 40 40 0 40 85.1% Volodymyr Protsaylo LKK LVIV SHORTWAVE CLUB
32. UT1WW 32 26 26 0 26 81.3% Volodymyr Myskiv LKK LVIV SHORTWAVE CLUB
33. LZ3YY 25 22 22 0 22 88.0% Atanas Atanasov None
34. RA4HBS 25 21 21 0 21 84.0% Бахаев Сергей Анатольевич  
35. YO2GL 27 19 19 0 19 70.4% Daroczi Karoly CSM Timisoara
36. LZ5QZ 25 18 18 0 18 72.0% TODOR KOLEV  
37. UT5UUV 10 9 9 0 9 90.0% MOSHENSKY ANDY  

 

CLUB COMPETITION

1. KLP -467 (UZ5DX-149,UT5EL-134,UT5ECZ-97,UT9EZ-87)

 

2. Ukrainian Contest Club -462 (UW7LL-170, UT7NY-116,UY5VA-96,UR9QQ-80)

 

3. Kirovograd Region Radio Club -437 (UX1VT-146,UT5VX-108,UV2V-103,US1VM-80)

 

4. ЛР Буковина -357 (US2YW-145,UT5YY-121,UR1YAA-91)

 

5. LKK LVIV SHORTWAVE CLUB -299 (UW1WU-120,UT3WX-113,UT5WAA-40,UT1WW-26)

 

6. Клуб радіоаматорів Прикарпаття -218 (UW8SM-155,UT2SW-63)

 

7. Kaunas University of Technology Radio Club -127 (LY9A-127)

 

8. CSTA SUCEAVA -113 (YO8DOH)

 

9. CS SILVER FOX DEVA -89 (YO5AXF)

 

10.КОНТУР -74 (UT8IM)

 

11.RU-QRP -71 (EU8F)

 

12.ARC Satellite Poltava -42 (UX2HB)

 

13.CSM Timisoara -19 (YO2GL)

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм позивним.

Коментарі:

Залишити коментар